Müşteri kartları kart yazıcılar kart sistemleri

MÜŞTERİ KARTLARI ARTIK VAZGEÇİLMEZ

“Günümüzde müşterilerine verdiği önemi göstermek isteyen her işletme, müşterilerinin zevk ve beğenilerini takip etmek zorundadır.” diyen KUPAM Genel Müdürü Iskender TAVUKÇUOĞLU , plastik kart kart yazıcı ve müşteri kartlarının artık vazgeçilmez bir alışveriş alışkanlığı olduğunu belirtiyor.

“Her işletmeye çeşitli müşteriler gelebilir.Ancak günümüzde her işletmenin bir çok alternatifi var.Aynı zamanda müşteri de bilinçlenmeye devam ediyor.Müşteriler ihtiyaçlarını karşılarken kendilerine yüklenecek maliyetleri düşürmeyi amaçlarken aynı zamanda da karşısındaki işletmenin ona ne kadar değer verdiğini ve sunulan hizmetteki özeni de inceliyor.Bu durum doğal olarak işletmeleri müşterilerine daha özel hizmetler vermeye itiyor. Bu koşullar altında işletmeler müşterilerini daha iyi tanımak için müşteri sadakat sistemlerine yöneliyor. Müşteri sadakat sistemi de plastik kart ihtiyacını ortaya çıkartıyor.” diyen İskender TAVUKÇUOĞLU ekliyor

“Plastik kartlar günümüzde çok çeşitli isimlerle anılmakta. Müşteri kartı, puan kartı, indirim kartı, para puan kartları gibi. İsmi ne olursa olsun buradaki asıl amaç müşterilere verilen değerin gösterilmek istenmesi ve müşterilere o işletmeyi tercih ettikçe fazladan bir şeyler kazandırılacağı hissinin yaratılması. Bu kimi zaman para puan , kimi zamansa alışveriş yaptıkça indirim veya hediye kazandırma şeklinde olabilir. Şekli ne olursa olsun müşteriler her zaman kendilerine sağlanan ekstra hizmetlerden memnun olacakları için müşteri kart sistemleri daima güncelliğini koruyacaktır.”

Ülkeminizin önde gelen firmaları için gerçekleştirdikleri müşteri indirim puan kart sistemleri ile birlikte yaka ve kimlik kartları ile sadece işletmelerin müşterilerine yönelik hizmetlerinde değil kendi bünyelerinde de yaka ve kimlik kartları gibi ürünlerle işleyişlerinde kolaylık sağladıklarını belirten TAVUKÇUOĞLU “Yıllardır müşterilerimize sağladığımız güven duygusuyla yolumuza devam ediyor olmaktan çok mutluyuz” diyor.

Aylık müşterilerine sağladıkları kart adedinin 1.000.000 adeti bulduğunu belirten İskender TAVUKÇUOĞLU , KUPAM yatırımlarının kesintisiz devam edeceğini belirtiyor.

Reklam

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: